Ładuję...

Daktyle świeże Medjool BIO 280g Organic House

SKU
01749
Obecnie brak na stanie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Special Price 15,99 zł Regular Price 31,98 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,99 zł

Opis

Daktyle świeże Medjool BIO ok. 280g Organic House

 

Świeże daktyle FRESH DATES Medjool Large dostępne są w 3 wygodnych opakowaniach i w najlepszych cenach na rynku - z największą dbałością o jakość produktu - tylko najlepsze 100% organic. Daktyle FRESH DATES MEDJOOL zaskakują smakiem. Złoty medal dla naszych daktyli na targach NATURA FOOD 2016 jest tylko potwierdzeniem najwyższej jakości i 100 proc. naturalności produktu.

 

Opakowanie nazywane przez nas "RAJDOWE" o wadze 250g - ale ze względu na dużą wagę daktyli i rozmiar opakowania, faktyczna waga opakowania netto to prawie 280g. W środku jest min 12 szt. owoców. Dlaczego nazywany je "RAJDOWE" ? Dlatego że to rajd trwa zwykle cały dzień i jesteśmy w grupie, a poza tym jest zawsze mocno wyczerpujący. Nasz zapotrzebowanie na energię, potas (którego nie magazynujemy i musimy stale uzupełniać) i inne minerały wzrasta. 12 szt. świeżych daktyli to najlepszy zastrzyk dobrej naturalnej energii dla Ciebie i twoich najbliższych. Opakowanie jest na tyle przyjazne w używaniu, że idealnie nadaje się, aby zabrać je na całodniowy rajd lub wycieczkę.

 

Opakowania 280 gram wykonane jest z nowoczesnych materiałów bio-degradowalnych, przystosowanych do produktów typu fresh food, dodatkowo z plombą a po zerwaniu plomby nadaje się do wielokrotnego trwałego zamykania, gwarantując świeżość produktu w dowolnym momencie.

 

***

 

Osoby na dietach również odchudzających, dzieci i młodzież, a także diabetycy, osoby starsze i dorośli chcąc zachować energie i zdrowie powinni jeść daktyle codziennie. Bogactwo minerałów i naturalnych cukrów, daje porządny zastrzyk energii na cały dzień.

 

Produkt bezglutenowyProdukty bezglutenowe.

 

Certyfikat: BIO

 

Kraj pochodzenia: Izrael


Producent: Organic House Sp. z o.o., ul. Wyspiańskiego 41, 62-800 Kalisz

Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN5906660157076
Waga całkowita (kg)0.000000
ProducentOrganic House
Produkt

bezglutenowyProdukty bezglutenowe

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.